Uudised      Vastuvõtt      Kontakt      
Lastevanematele Rahvusvahelise oskusteabe kogumiseks, analüüsiks ning jagamiseks tehakse koostööd Euroopa mainekate õppeasutuste ning katusorganisatsioonidega Lastevanematele

Lastevanematele

Koolivormi tellimisest

 

Võimalus on valida sinise ja kollase polosärgi vahel ning jaki ja vesti vahel. Tütarlastele pakutakse lisaks ka seelikut. Kooli sümboolika on rõivastele tikitud.


Tellimiseks tuleb siseneda kodulehele www.koolivorm.ee, mille vasakus servas leiab juhendi tellimuse vormistamiseks. Tellimiseks tuleb logida sisse kodulehe paremas ülemises nurgas.

kasutajanimi: lähte

parool: kool 

 

 

Toeks lastevanematele

Ka lapsevanem vajab vahel nõu, abi ja toetust, et igapäevaelu rõõmude ja muredega toime tulla. Veebilehelt Tarkvanem  leiab palju kasulikke nõuandeid, soovitusi ja näiteid erinevatel teemadel (suhe lapsega, vanema vajadused, paarisuhe, vaimne tervis, digimaailm, liikumine, seksuaalkasvatus, alkohol, tubakatooted jne).

Ka kooli sotsiaalpedagoogid on valmis toetama nii õpilasi, lapsevanemaid kui ka õpetajaid!

 

 

EESTI LASTEVANEMATE LIIT

VANIM JA SUURIM LASTEVANEMATE ESINDUSORGANISATSIOON EESTIS

Eesti Lastevanemate Liit on loodud aastal 1998 ja liikmeid on üle 1600. Alates aastast 2006 on külastatud enam kui 500 Eesti kooli ja 300 lasteaeda ning koolitatud lapsevanemaid, õpetajaid, õpilasi ja hoolekogusid tervikuna.

EESTI LASTEVANEMATE LIIDU EESMÄRK ON LASTE NING PEREDE HUVIDE ESINDAMINE JA KAITSMINE

Tehakse rohujuure tasandil koostööd üksikisikute, perede ja koolikogukondadega, kelle kaudu saadakse sisendi oma eesmärkide seadmiseks. Vahendite valimiseks ja kujundamiseks tehakse koostööd teiste poliitika kujundajate ning ülikoolidega. Pikaaegselt headeks koostööpartneriteks on olnud õpilaste, õpetajate ja koolijuhtide esindusorganisatsioonid ning ministeeriumid oma allasutustega. Et tagada kõigi ressursside otstarbekas kasutamine, tehakse head koostööd lastekaitse organisatsioonidega. Rahvusvahelise oskusteabe kogumiseks, analüüsiks ning jagamiseks tehakse koostööd Euroopa mainekate õppeasutuste ning katusorganisatsioonidega.

https://ae.aara.ee/lahte2/s2/700_97_1_jaluselogo.png

Lähte Ühisgümnaasium
Õpetaja 8, Lähte alevik, Tartumaa 60502
Kantselei telefon 7 334 180
Kooli e-post:

     

Lähte kooli lugu
Vooremaa südames asuva Lähte kooli missiooniks on luua õppekeskkond, mis võimaldab kvaliteetset haridust ning toetab laste isiksuse harmoonilist arengut.

Õppetöö ja koolielu
Koos Tartu Valla spordirajatistega, muusikakooliga, raamatukogu ja õpilaskoduga moodustab Lähte kool tervikliku arengukeskuse.

Vastuvõtt Lähte kooli
Koolis saab õppida tehnoloogia, looduse, spordi ja meedia õppesuundades. Detailsemate kirjelduste ja vastuvõtuinfo lugemiseks klõpsa lehele Vastuvõtt Lähte kooli.

Veebilehe disain ja CMS

Lastevanematele

Koolivormi tellimisest Võimalus on valida sinise ja kollase polosärgi vahel ning jaki ja vesti vahel Tütarlastele pakutakse lisaks ka seelikut

Lastevanematele

www.lahteyg.ee © 2024 Lähte Ühisgümnaasium » Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502