Uudised      Vastuvõtt      Kontakt      
''Lähte lahedad'' lustisid tantsupeo 5. aprillil olid “Lähte lahedad” Tartus koos teiste väikeste tantsijatega ja nende juhendajatega õpitut ette näitamas, sest suvi pole enam kaugel ja tantsupidu samuti. Lähte lastel on õpetaja Margega vedanud ja palju toredaid pidusid ootamas ''Lähte lahedad'' lustisid tantsupeo meeleolus

''Lähte lahedad'' lustisid tantsupeo meeleolus

6. aprillil 2024

5. aprillil olid “Lähte lahedad” Tartus koos teiste väikeste tantsijatega ja nende juhendajatega õpitut ette näitamas, sest suvi pole enam kaugel ja tantsupidu samuti.

''Lähte lahedad'' lustisid tantsupeo meeleolus
Lähte lahedad

Oligi juba natuke selline peo tunne, muusika mängis ja lapsed ilusates rahvariietes keerutasid. 
“Ei olnudki nii hirmus”, ütlesid nad peale esinemist. Lähte lastel on õpetaja Margega vedanud ja palju toredaid pidusid ootamas.

''Lähte lahedad'' lustisid tantsupeo meeleolus
''Lähte lahedad'' lustisid tantsupeo meeleolus

https://ae.aara.ee/lahte2/s2/700_97_1_jaluselogo.png

Lähte Ühisgümnaasium
Õpetaja 8, Lähte alevik, Tartumaa 60502
Kantselei telefon 7 334 180
Kooli e-post:

     

Lähte kooli lugu
Vooremaa südames asuva Lähte kooli missiooniks on luua õppekeskkond, mis võimaldab kvaliteetset haridust ning toetab laste isiksuse harmoonilist arengut.

Õppetöö ja koolielu
Koos Tartu Valla spordirajatistega, muusikakooliga, raamatukogu ja õpilaskoduga moodustab Lähte kool tervikliku arengukeskuse.

Vastuvõtt Lähte kooli
Koolis saab õppida tehnoloogia, looduse, spordi ja meedia õppesuundades. Detailsemate kirjelduste ja vastuvõtuinfo lugemiseks klõpsa lehele Vastuvõtt Lähte kooli.

Veebilehe disain ja CMS

''Lähte lahedad'' lustisid tantsupeo

Lähte lahedad Oligi juba natuke selline peo tunne, muusika mängis ja lapsed ilusates rahvariietes keerutasid “Ei olnudki nii hirmus”, ütlesid nad peale esinemist 5. aprillil olid “Lähte lahedad” Tartus koos teiste väikeste tantsijatega ja nende juhendajatega õpitut ette näitamas, sest suvi pole enam kaugel ja tantsupidu samuti.

''Lähte lahedad'' lustisid tantsupeo meeleolus

www.lahteyg.ee © 2024 Lähte Ühisgümnaasium » Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502